loader
banner

HAKKIMIZDA Tekrarlanan işlerinizi yazılım robotları
aracılığıyla otomatikleştirerek kendinize zaman yaratın.
İletişime Geç

Hakkımızda

STELAB, bir grup profesyonel ve yönetici tarafından Ankara’da kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Müşterilerinin modern çağın gereği olan dijital dönüşümlerinde yol gösterici olmayı hedefleyen, yönetim süreçlerini RPA (Robotik Süreç Otomasyonu) sistemleri ile otomatikleştirerek, ERP, Makine Öğrenimi, Yapay Zeka ve Bulut Araçları ile desteklemeye odaklanan bir oluşumdur.

Vizyonumuz,

digital dönüşüm yolcuğunda müşterilerimizin en yakın iş ortağı olmak ve “en iyiler için en iyisi” kuralı ile büyüyen ve dönüşen dünyada, ülkemizin ihtiyaç duyduğu alanlardan birinde liderlik yapmaktır.

STELAB olarak misyonumuz,

  • Müşterilerimizin en doğru yazılımlara yatırım yapmalarına yardımcı olmak,
  • Yazılımların müşteri süreçlerine uyarlamasında gereken uzmanlığı sunmak,
  • Müşterilere özel çözümler üretmek,
  • Yapay zeka ve makine öğrenmesi çözümleri,
  • Bulut teknolojileri çözümleri üretmektir.

STELAB Olarak Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

RPA’lar – Robotik Süreç Analizi
Profesyonel iş analistlerimiz ile iş süreçlerinizi analiz edebilir, birçok RPA arasında en uygun olanı sunabilir ve  yerel tedarikçilerin yanı sıra dünya çapında çözümler uygulayabiliriz. Stelab, çeşitli yazılım sertifikası seçenekleriyle bulut veya onpromise çözümler sağlar.
Bulut Tabanlı Web Sistemleri
Stelab, microservislerin gücü ve gelişmiş yazılım mimarisi yapıları ile açık kaynaklı bulut tabanlı sistemler konusunda uzman kadroya sahiptir. İşletmeniz için özelleştirilmiş web tabanlı çözümleri kolaylıkla üretir.
Özelleştirilmiş AI / ML Çözümleri
Stelab, AI/ML alanında uluslararası projelere imza atmış akademisyen ve iş ortakları ile verilerinize dayanarak, size özel Makine Öğrenmesi ve Yapay Zeka çözümleri üretir. Verilerinizin BI – Business Intelligence – Araçları ile görsel sunum ve dashboardlara dönüştürür.
İletişim ve Otomasyon Çözümleri
Stelab, otomasyon sistemlerini web servislerine entegre etmek ve web platformları üzerinden veri sağlamak için elektronik entegrasyon projelerini başarıyla tamamlamıştır. İş ihtiyaçlarınız için veri toplama çözümleri oluşturabilmek adına endüstriyel bir geçmişe sahiptir.