Kariyer - Stelab
17065
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17065,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-16812

Her şey çalışanlarımızla başlar

STELAB çalışanlarının, meraklarını keşfetmeye teşvik ederek

kendilerini gerçekleştirmesine olanak sağlar

 

 

 

Müşteri odaklı proje yöneticileri, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş modern web ve mobil teknolojileri sağlayan geliştiriciler ve tasarımcılardan oluşan uzman bir ekip.

HEDEFİMİZ 

Dijitalleşme yolunda iş partnerleri haline gelerek işletme ve kurumların ihtiyaçlarını karşılarken, sunduğumuz mühendislik ve üretim hizmetleri ile en doğru yatırımı yapmalarını sağlamaktır.

Stelab’da İnsan Kaynakları

 

 

Ekibimizin Bir Parçası Olun!

 

Şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi, gelişim potansiyeli yüksek, işin bilgi ve beceriye sahip, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişiler arasından eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılır.
İnsan kaynağımız rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsurumuzdur.
Her zaman olağanüstü yetenekler ile çalışma fırsatı aradığımız ve bu yetenekleri takıma katılmaya teşvik etmek için ilanlarımızı sürekli yayında bırakıyoruz.