Çözümlerimiz - Stelab
17253
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17253,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-16812
 

Çözümlerimiz

 

 

AI/ML Uygulamaları

 

 

 

Her işletme önemli bir veri kaynağıdır. İş sürecinde büyük miktarda veri oluşturulur ve aktarılır. Stelab, operasyonlarınızı engellemeden analiz eder. Veri havuzlarında toplanan veriler, Veri Analistleri tarafından oluşturulan Dashboard’larda sizlere sunulur ve karar alma süreçlerinize ışık tutar. İş verilerinizi Yapay Zeka algoritmaları dahilinde, ülke ve dünya çapında örnek verilerle işliyoruz. Gelecek için tahminler oluşturarak iş stratejinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Her biri kendi alanında profesyonel ve yetenekli ekibimizle güçlü projeler üretin.

En iyiler için en iyisi!

IoT Çözümleri

 

 

IoT (Nesnelerin İnterneti), akıllı cihazların birbirine veya daha büyük sistemlere bağlı olduğu bir iletişim ağıdır. Akıllı cihazların diğer akıllı cihazlarla veri alışverişi yapmasını ve verileri senkronize etmesini veya merkezileştirmesini sağlar. Stelab, uçtan uca ve özelleştirilebilir IoT projeleri ile hem donanım hem de merkezi veri toplama ve raporlama sistemlerinin altyapısını oluşturur, üretir ve tedarik eder.

 

 

Elektronik Üretimi

 

 

 

Donanım & Gömülü yazılım mühendislerimiz ile müşterilerimizin proje ihtiyaçlarına en uygun elektronik kartı tasarlıyor ve üretiyoruz. Firmamız üretim merkezinde birçok başka üretici için PCB tasarlamakta, test etmekte ve üretmektedir.

Bulut Çözümleri

 

 

Hibrit bulut, uygulamaların şirket içi veri merkezleri veya “uç” konumlar dahil olmak üzere genel bulutlar ve özel bulutlar gibi farklı ortamlarda bilgi işlem, depolama ve hizmetlerin bir kombinasyonu kullanılarak çalıştırıldığı karma bir bilgi işlem ortamıdır. Hibrit bulut bilgi işlem yaklaşımları yaygındır çünkü bugün neredeyse hiç kimse tamamen tek bir genel buluta güvenmiyor. Stelab, müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz eder ve yerel, hibrit veya eksiksiz bulut çözümleri geliştirir. Bu güne dek birçok şirket ve kurum için çeşitli ERP ve ödeme sistemleri, veri toplama sistemleri projeleri gerçekleştirdik.

 

 

Gömülü Sistemler

 

 

 

Kurumsal düzeyde IoT sistemleri için gömülü uygulamalar, donanım yazılımı, aygıt yazılımı, ara katman yazılımı, cihaz sürücüleri, insan-makine arayüzleri (HMI’ler) ve karmaşık gömülü yazılım çözümleri oluşturuyoruz. Gömülü uygulamalarımız, elektronik sisteminizi test etmenize, çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için programlamanıza ve her türlü çevre birimi ve cihazla çalışmasını sağlamanıza yardımcı olacaktır.