İş Başvurusu Gizlilik Bildirimi - Stelab
16736
page-template-default,page,page-id-16736,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-16812

İş Başvurusu Gizlilik Bildirimi

Kişisel Veri Kategorileri
STELAB’da bir iş pozisyonu için başvuruda bulunduğunuzda, kişisel verilerinizi ve bize gönderdiğiniz özgeçmişler dahil bu tür bilgileri içeren her türlü belgeyi alır, saklar ve inceleriz. Kişisel veri kategorileri arasında isim, posta adresi, iletişim e-postası ve telefon bilgileri, önceki istihdam ve eğitim geçmişi ve sizi kişisel olarak tanımlayabilecek iş başvurusuyla ilgili diğer bilgiler yer alacaktır. Kişisel veri kayıtlarınız üzerinde insan müdahalesi veya profil oluşturma olmaksızın otomatik karar vermeyi uygulamıyoruz.
Yasal Dayanak
STELAB, başvurduğunuz çeşitli roller için başvurunuzu incelemek amacıyla kişisel verilerinizi işler ve bunu meşru ticari çıkarlarımız temelinde yaparız. İşe alma sürecini kolaylaştırmanın ve çalışanlarımızın STELAB ile istihdamını kolaylaştırmanın bir parçası da dahil olmak üzere, bu bilgileri toplamak için yasal bir dayanağımız olduğuna inanıyoruz.

İşleme Etkinliği
Gizlilik ve bilgi güvenliği önlemlerimiz hakkında daha fazla ayrıntı, bu bağlantıda bulunan genel şirket gizlilik bildirimimizde yer almaktadır:

BGYS POLİTİKASI VE KVKK
Veri saklama
Nihai olarak işe alınmadıysanız, kişisel verileriniz bize iş başvurusunda bulunduğunuz tarihten itibaren en fazla 6 ay süreyle saklanacaktır. STELAB tarafından işe alınırsanız, bu veriler İK veri tabanımızda tutulacak ve size bir personel gizlilik bildirimi sağlanacaktır.
Gizlilik Haklarınız
Bir kişi, elinde bulundurduğu kişisel bilgilerinin ifşa edilmesini, düzeltilmesini, eklenmesini, silinmesini, kullanımının durdurulmasını, sağlanmasının durdurulmasını veya kullanım amacının bildirilmesini (bundan sonra “ifşa vb.” olarak anılacaktır) talep ettiğinde STELAB tarafından veya şikayette bulunmak istediğinde, kişinin bu tür bir talepte bulunması için önceden tanımlanmış prosedürleri izlemesi istenir.

Stelab İnsan Kaynakları

.